Oferowane Usługi

Stomatologia zachowawcza

Inaczej mówiąc jest to leczenie próchnicy za pomocą materiałów światłoutwardzalnych. Materiały te utrzymują żywotność zęba jak najdłużej, stosując wysokiej jakości wypełnienia kompozytowe o szerokiej palecie kolorów, pozwalającej dobrać odcień w taki sposób, aby wypełnienie nie odróżniało się od reszty zęba.                       

Wypełnienia kompozytowe są estetyczne i funkcjonalne. Wiemy, że dla pacjenta ważny jest komfort, dlatego leczenie odbywa się w znieczuleniu miejscowym.

Kontakt  Rejestracja

Protetyka

Przywracanie funkcjonalności i estetyki zębom a co za tym idzie, całemu Tobie. Wysokiej klasy specjaliści przywracają piękny uśmiech wykonując protetykę na najwyższym poziomie i przy najlepszych dla pacjenta materiałach.

       Mosty, licówki, korony, protezy..... to i wiele innych aby uśmiech pacjenta był zadowolony.

Zachęcamy do kontaktu i rejestracji: Rejestracja

Endodoncja

Leczenie kanałowe. Zabieg polegający na dokładnym oczyszczeniu systemu kanałów korzeniowych zębów z zakażonej lub obumarłej miazgi zęba i szczelnym wypełnieniu materiałem.

Stosuje się je w momencie gdy dochodzi do zapalenia nerwu zęba, którego przyczyną jest głęboka próchnica ale także i przeciążenia w zgryzie.

Dla Państwa komfortu pracujemy z pomocą mikroskopu, który jest nieoceniony przy tak precyzyjnym opracowywaniu kanałów zębowych.

Zachęcamy do kontaktu i rejestracji: Rejestracja

 

Leczenie dzieci 

Dzieci - najbardziej wymagający pacjent w leczeniu stomatologicznym. 

W naszym gabinecie mamy specjalistów z doświadczeniem w pedodoncji czyli leczeniu najmłodszych.

Wizyty adaptacyjne, które mają zachęcić dzieci do leczenia, połączone ze wskazówkami dla rodziców mogą w przyszłości przynieść świetne rezultaty.

Posiadamy kolorowe wypełnienia, a każda wizyta kończy się małą nagrodą dla dzielnego pacjenta.

Zachęcamy dzieci i rodziców do wizyt adaptacyjnych. Więcej szczegółów na:

http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/zdrowie-dziecka/pierwsza-wizyta-u-dentysty_35013.html 

Zachęcamy do kontaktu i rejestracji: Rejestracja

 

 

Higienizacja zębów

Skaling (usuwanie kamienia), piaskowanie, polerowanie, fluoryzacja i oczywiście wybielanie zębów. Zabiegi polegające na doprowadzeniu zębów do najlepszego wyglądu, usunięciu kamienia powstałego w wyniku mineralizacji płytki nazębnej.

Zabiegi te wykonywane przez doświadczony personel są dla większości pacjentów bezbolesne. Trudno dostępne miejsca w jamie ustnej omijane przy codziennym szczotkowaniu są dokładnie oczyszczane przez profesjonalne narzędzia ultradźwiękowe.

Higienizacja to także instruktaż jak poprawnie dbać o zęby, poprawnie je szczotkować, dobierać pasty do zębów, instruktaż stosowania nitek i specjalistycznych szczoteczek międzyzębowych, irygatorów, płynów. Wszystko po to aby Pacjent jak najdłużej cieszył się pięknym uśmiechem i utrzymał efekty osiągnięte po wizycie z gabinecie.

Zachęcamy do kontaktu i rejestracji: Rejestracja

 

Periodontologia

Choroby przyzębia. Odsłonięte szyjki zębowe, brzydki zapach z ust, rozchwiane zęby, zaczerwienione czy krwawiące dziąsła wreszcie nadwrażliwość na ciepło lub zimno. Którakolwiek z tych przypadłości jeśli nie była jednorazowa powinna skłonić Cię do wizyty u periodontologa. W naszym gabinecie oferujemy usługi świadczone przez doktorów nauk medycznych, periodontologów z wieloletnim doświadczeniem. Zabiegi wykonywane przez periodontologów to min. kiretaż zamknięty i otwarty, szynowanie zębów, usuwanie kamienia poddziąsłowego, szynoprotezy.  Zobacz także: http://dentonet.pl/czym-zajmuje-sie-periodontologia/

Zachęcamy do kontaktu i rejestracji: Rejestracja